Ürünler | Zirkonyum Öğütme Boncukları

Üretici Firma : CERBEAD
Kimyasal Tanımı : Öğütme boncukları ( Ce-TZP , Y-TZP ve ZS )
Uygulama Alanları : Boya Kaplama | Mürekkep
TDS :
Açıklaması :

CER-BEAD CE-TZP`nin yüksek yoğunluk özelliğinden dolayı ürün yüksek verimlilikle öğütülür. (Üretim süresi kısalır, renk şiddeti ve kalitesi artar.) Değirmen haznesinde, değirmen parçalarında ve boncuklarda aşınma azalır.

CER-BEAD Y-TZP `nin özellikleri neredeyse CER-BEAD CE-TZP gibi olup kırılma mukavemeti biraz daha yüksek olmasından dolayı kullanma süresi daha fazladır. Ayrıca normal makinalardan daha güçlü ve daha hızlı makinalarda (özellikle dikey kalem makinalarda) ve öğütmede kirlilik olmaması gereken çok hassas ürünlerde kullanılır.

ZTA Zirkonyum  ve Aluminyumoksit  kombinasyonudur. Mükemmel mekanik özellikleri sayesinde öğütme ve dispersiyon sürecinde aşınma oranı çok azdır. Zirkonyum Silikata benzer yoğunluğa sahiptir fakat karşılaştırıldığında CER-BEAD ZTA´nın ekonomik avantajları daha çoktur.

CER-BEAD ZX hafif ve orta viskoziteli ürünleri öğütmede ve dispersiyonlarda, düşük ve orta devir makinalarda kullanım için geliştirilmiş orta yoğunluklu öğütme boncuğudur. CER-BEAD ZX Zirkonyum Silikat ile eşit yoğunluktadır ve ekonomik avantajları daha çoktur.

 

Gizlilik Politikası | Site Haritası | İletişim
Copyright © 2013       Kempro Kimyasal Maddeler Her Hakkı Saklıdır.